Saç Ekimi

Nedir?

Saç ekimi, genetik saç dökülmesi, yaralanma veya tedavi sonucu saç dökülmesi yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözümdür. Kişinin kendisinden alınan sağlıklı saç köklerinin, saç köklerinin artık aktif olmadığı ve saç dökülmesinin oluştuğu bölgelere mikrocerrahi yöntemlerle nakledilmesi işlemine saç ekimi denir.

Rezervasyon

Antalya'nın Saç Ekim Merkezi

Saç Ekimi Sonrasındaki Süreç Nasıl İlerler?

Genellikle saç ekimi lokal anestezi ile yapılır. Saç ekiminden sonra kafaya özel bir bandaj uygulanır. 1-2 saat sonra kişi taburcu edilir. Çok az da olsa ağrı durumlarına karşı ağrı kesicilerle kontrol sağlanır. Genellikle üç günlük ev istirahati sonrasında iş ve günlük yaşama dönülebilmektedir.

Biz ALMİNA POLİKLİNİĞİ olarak 2007 yılından itibaren cilt sağlığı ve gençleştirme uygulamalarını en yeni teknolojiler ve ürünlerle yapmayı ilke haline getirdiğimiz kliniğimizde hizmet vermekteyiz.

Randevunuzu iptal etmek için bizi 0 242 311 05 81 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

15 farklı sağlık kolunda hizmet vermekteyiz. Saç Ekiminden, Dövme Silmeye kadar tüm estetik alanlarında varız.

Yurtdışı ve yurtiçi tüm kredi ve banka kartları ile ödeme alabiliyoruz.

Müşteri Yorumları

Mutlu Müşteriler

2007 Yılından bu yana on binin üzerinde danışanlarımızı mutlu ve memnun bir şekilde ağırladık.

Ümit Sever
İsviçre

"Daha önce farklı bir yerde saçlarımı ektirdim fakat memnun kalmadığım için Almina Polikliniğini tercih ettim. Şu anda çok memnunum iyi ki varlar!"

Tuğçe Maya
Antalya

"Lazer epilasyon yaptırıp son derece memnun kaldığım, güler yüzlü ekibi ile her zaman tercih edebileceğim bir yer olup, ilgisi ve titizliğinden dolayı Zeynep Hanım'a çok teşekkür ediyorum."

Yasemin Dikmen
Ankara

"Dr. Yasin Bey'in şahsında kaliteli, hijyenik, yenilikleri takip eden profesyonel hizmetlerinden dolayı tüm ekibe teşekkür ederim. Gönül rahatligiyla hizmet aldığım tek adresim."

Tüm Hakları Saklıdır - Almina Polikliniği Almina Polikliniği

Telefon
WhatsApp
İnstagram