Saç Hakkında Tüm Bilgiler

Saç Dökülme Sorunu

Trombosit bakımından zengin plazma uygulaması olarak bilinen PRP (Platelet Rich Plasma), kişiden alınan kanın birtakım işlemlerden geçirilmesinin ardından, gerekli vücut dokularına enjeksiyonu şeklinde uygulanan işlemdir. PRP hizmeti, cilt gençleştirme ve saç dökülmesi gibi estetik sorunlara çare olarak uygulanabilir. Lakin işlemin tek uygulama alanı estetik amaçlı değildir; zira yaralı bağlar, kaslar, tendonlar ve eklemlerin iyileşme sürecine hız kazandırması için de kullanılan bir yöntemdir. PRP Saç uygulaması ise seyrek ve zayıf saçlara sahip bireylerin, saçlarını tekrardan eskisi gibi sağlıklı ve güçlü hale getirmesine katkı sağlayan bir uygulama yöntemidir. Kısa zaman içinde büyük faydalar sağlayan PRP Saç Uygulaması, saç kaybının engellenmesi adına uygulanan en etkili yöntemlerden biri haline gelmiştir. PRP Saç uygulaması ile kişinin kanından alınan materyaller saçlı deriye uygulanır ve böylece saç köklerinin onarılması amaçlanır.

Rezervasyon

Antalya'nın Saç Ekim Merkezi

Saç Ekimi Sonrasındaki Süreç Nasıl İlerler?

Genellikle saç ekimi lokal anestezi ile yapılır. Saç ekiminden sonra kafaya özel bir bandaj uygulanır. 1-2 saat sonra kişi taburcu edilir. Çok az da olsa ağrı durumlarına karşı ağrı kesicilerle kontrol sağlanır. Genellikle üç günlük ev istirahati sonrasında iş ve günlük yaşama dönülebilmektedir.

Biz ALMİNA POLİKLİNİĞİ olarak 2007 yılından itibaren cilt sağlığı ve gençleştirme uygulamalarını en yeni teknolojiler ve ürünlerle yapmayı ilke haline getirdiğimiz kliniğimizde hizmet vermekteyiz.

Randevunuzu iptal etmek için bizi 0 242 311 05 81 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

15 farklı sağlık kolunda hizmet vermekteyiz. Saç Ekiminden, Dövme Silmeye kadar tüm estetik alanlarında varız.

Yurtdışı ve yurtiçi tüm kredi ve banka kartları ile ödeme alabiliyoruz.

Müşteri Yorumları

Mutlu Müşteriler

2007 Yılından bu yana on binin üzerinde danışanlarımızı mutlu ve memnun bir şekilde ağırladık.

Ümit Sever
İsviçre

"Daha önce farklı bir yerde saçlarımı ektirdim fakat memnun kalmadığım için Almina Polikliniğini tercih ettim. Şu anda çok memnunum iyi ki varlar!"

Tuğçe Maya
Antalya

"Lazer epilasyon yaptırıp son derece memnun kaldığım, güler yüzlü ekibi ile her zaman tercih edebileceğim bir yer olup, ilgisi ve titizliğinden dolayı Zeynep Hanım'a çok teşekkür ediyorum."

Yasemin Dikmen
Ankara

"Dr. Yasin Bey'in şahsında kaliteli, hijyenik, yenilikleri takip eden profesyonel hizmetlerinden dolayı tüm ekibe teşekkür ederim. Gönül rahatligiyla hizmet aldığım tek adresim."

Tüm Hakları Saklıdır - Almina Polikliniği Almina Polikliniği

Telefon
WhatsApp
İnstagram