Almina Polikliniği

Merkezimiz Hakkında

Biz ALMİNA POLİKLİNİĞİ olarak 2007 yılından itibaren cilt sağlığı ve gençleştirme uygulamalarını en yeni teknolojiler ve ürünlerle yapmayı ilke haline getirdiğimiz kliniğimizde hizmet vermekteyiz.

KVKK'ya göre bilgilerinizin gizliliğini özenle saklamaktayız!

A'dan Z'ye tüm güzellik alanlarında sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz!

Son teknolojik cihazlar ile güzelliğinize güzellik katıyoruz.

16 senelik tecrübemiz ile yanınızdayız!

Farkımız!

En yeni teknolojik cihazlarımız ile sizin için buradayız!

Her zaman yenilikçi olmak en temel ilkemizdendir.

Bize Ulaşın!

Dr. Yasin Çobanoğlu

1977 yılı Konya doğumlu olan Dr. Yasin ÇOBANOĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNİ başarı ile tamamlamış ve 2001 yılında mezun olmuştur. 2004 yılında Medikal Estetik Programını tamamlayarak MEDİKAL ESTETİK UYGULAMA sertifikasını almıştır. 2007 yılında ALMİNA POLİKLİNİĞİNİ kurdu ve halen işlemlerine devam etmektedir. Medikal Estetik Derneği (MED) üyesi olup ulusal ve uluslararası kongrelerde görev almaktadır. ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZM belgeli kliniğinde Medikal Estetik uygulamaları ile Saç Ekimi ve Tedavileri yapılmaktadır.

Vizyonumuz - Misyonumuz

Doktorumuz ve ekip arkadaşları uluslararası standartlarda eğitim ve sertifikasyonlara sahiptir. Ayrıca sürekli yeni teknoloji ve uygulamaları yurtiçi ve yurtdışında ki kongrelerle sürekli kendilerini geliştirmektedirler. Güzelliğinize önem veriyor, sağlığınız için çalışmaya devam ediyoruz. Kliniğimizde kırışıklık tedavisi ,dolgu ,cilt gençleştirme, lazer uygulamaları ile hizmet vermekteyiz. Örnek teşkil eden kliniğimizde uluslararası kalite standartları uygulanırken, sağlığınız için gereken tüm ihtiyaçları barındırıyoruz. Üstün teknolojik ekipman ve donanımlarımızla siz değerli müşterilerimize modern, hijyenin hat safhada olduğu konforlu bir ortam sunuyoruz. Kendinizi iyi ve özel hissetmeniz için varız, uzman kadromuzla sağlıklı yaşamın referansı olmayı sürdüreceğiz

Bizimle Çalışın

Ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız bize ulaşın!

Şimdi Başvur!

Tüm Hakları Saklıdır - Almina Polikliniği Almina Polikliniği

Telefon
WhatsApp
İnstagram