Dolgu Hakkında Tüm Bilgiler

Dolgu Nedir?

Dolgu işlemi hacmi eksilmiş alanlarda eksiği tamamlamak ya da daha fazla hacim katmak için yapılır. Değişik tipte dolgu maddeleri olsa da doku uyumu ve faydaları nedeni ile en sık hyaluronik asit yapıdaki dolgular tercih edilmektedir. Yarı sentetik ya da sentetik yapıdaki dolgular daha uzun ömürlü olsa da doğal yaşlanma sürecine adapte olarak güncellenebilmesi, dokunun doğal yapılarında yer alması ve deri için olumlu katkıları ile hyaluronik asit tercih edilir.

Rezervasyon

Antalya'nın Dolgu Merkezi

Dolgu'da etki süresi nedir?

Uygulama yapılan yerde tercih edilen dolgu yapısı, ilk defa yapılıyor olması ve hareketin yoğun olup olmamasına göre 6 aydan 24 aya kadar sürede etkinlik gösterir. İhtiyaç hissetikçe yapılan dolgular zamanla çok daha uzun süreler etki gösterip belki ihtiyaç dahi hissettirmeyebilir.

Biz ALMİNA POLİKLİNİĞİ olarak 2007 yılından itibaren cilt sağlığı ve gençleştirme uygulamalarını en yeni teknolojiler ve ürünlerle yapmayı ilke haline getirdiğimiz kliniğimizde hizmet vermekteyiz.

Randevunuzu iptal etmek için bizi 0 242 311 05 81 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

15 farklı sağlık kolunda hizmet vermekteyiz. Saç Ekiminden, Dövme Silmeye kadar tüm estetik alanlarında varız.

Yurtdışı ve yurtiçi tüm kredi ve banka kartları ile ödeme alabiliyoruz.

Müşteri Yorumları

Mutlu Müşteriler

2007 Yılından bu yana on binin üzerinde danışanlarımızı mutlu ve memnun bir şekilde ağırladık.

Ümit Sever
İsviçre

"Daha önce farklı bir yerde saçlarımı ektirdim fakat memnun kalmadığım için Almina Polikliniğini tercih ettim. Şu anda çok memnunum iyi ki varlar!"

Tuğçe Maya
Antalya

"Lazer epilasyon yaptırıp son derece memnun kaldığım, güler yüzlü ekibi ile her zaman tercih edebileceğim bir yer olup, ilgisi ve titizliğinden dolayı Zeynep Hanım'a çok teşekkür ediyorum."

Yasemin Dikmen
Ankara

"Dr. Yasin Bey'in şahsında kaliteli, hijyenik, yenilikleri takip eden profesyonel hizmetlerinden dolayı tüm ekibe teşekkür ederim. Gönül rahatligiyla hizmet aldığım tek adresim."

Tüm Hakları Saklıdır - Almina Polikliniği Almina Polikliniği

Telefon
WhatsApp
İnstagram